Tavuksuz Yavru Kedi Mama Önerisi

Besteyzc

İçeriği iyi olan tavuksuz çok pahalı olmayan yavru kedi maması önerebilir misiniz

5 CEVAP

Lils

Acana, nd dışında yok diye biliyorum

Willy-Wonka

Tavuksuz yavru kedi maması cidden var mı ya? Ben asla bulamıyorum uygun ya da ortalama fiyatta. Felicia Kuzulu var fakat benim kedim hiç sevmedi yediremedim. Yine de siz bir bakın içeriği taze et içermiyor fakat tahıl oranı az

Poncimin

@Lils'in dediği gibi Acana Pacifica ve N&D Ocean serisinde tavuk yoktu. Bütçeniz yeterse bu mamalara bakabilirsiniz, bu mamalara bütçeniz yetmezse Obivan Selection Yavru kedi Maması var, kuzu etli. Ona bakabilirsiniz daha uygun fiyatlı. Başka tavuksuz mama aklıma gelmedi.

Besteyzc

Benim merak ettiğim birşey var acaba tavuğa alerjisi varsa hindilide aynı etki eder mi

izmirle

Hills, felicia, prochoice ama prochoice de içerik kısmında kuzulu diye satışa sunulan mamada tavuk proteini yazıyor