6 Aylik Kisirlastirilmis Kedi İcin Hangi Mama?

Huliya

Arkadaşlar merhaba. Kedim disi ve 6 aylik. 5.5 aylıkken kisirlastirdim. 6 aylik olduğu yavru olduğu için kisirlastirilmis mamaya geçmem konusunda kararsızım. Deneyimi olan arkadaşların görüşlerini almak isterim ve 6 aylik için kisirlastirilmis hangi mamayi önerirsiniz?

1 CEVAP

Palyaco

Exclusion yada bozita indor steril mama taneleri yavru kedinin yiyebilecegi boyutta bu iki mama hem sağlık hem kürk güzelliği sunar