Kedi Kumu Önerisi?

pikaa

max bütçem 100tl kum için şu an pisi pisi ince taneli kullanıyorum fakat kalitesini kaybetti eskisi gibi değil çok tozutuyor ve dibine yapışmaya başladı. iyi topaklanan, kokuyu iyi hapseden bir kum arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

12 CEVAP

Esims

Aradığınız kriterlere uygun olarak refleks (turkuaz renkli) ve mırmır aktif karbonluyu öneririm. Eğer bu markaları bulmakta sıkıntı çekerseniz de proline markasına da şans verebilirsiniz:)

Szrcanx

Goldlife siyah paket aktif Carbon şiddet ile öneririm uzun süredir kullanıyorum :)

D-O

Reflex aktif karbonluyu oneririm

Policlal

Bigcatı tek geçerim. Ekonomik, uzun süre kullanabiliyoruz

Patili_1

Vancat aktif karbon bu aralar biraz toz yapmaya başladı onun için reflex aktif karbon da alabilirsiniz ama ben şuan vancatten memnunum dediğim gibi sadece biraz toz yapmaya başladı gibime geliyor

KMBerk

Çişin yapışma olayı bence biraz daha iyi, temizlerken daha rahat oluyor. Şu videoda ki gibi temizliyorum ben ve hiç koku yapmıyor. Burada dendiği kadar az koymayın tabi.

Kendimden örnek vereyim ben fiyat performans olarak lindo cat kedi kumu kullanıyorum, toz yapıyor biraz o yüzden size öneremem. Tartıp koyuyorum 3 kilo civarı (3,5lt filan sanırım), dar aralıklı kedi kumu küreği kullanıyorum ve temizliği videodaki gibi yaptığım zaman o küçük çişli kumlardan olmuyor. Kuma ekleme yapmıyorum bir süre öyle kullanıp, kum azalınca direk değiştiriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=9yNAcF2VBQQ

izmirle

Quik, Sandy, biokat’s, felight,feles

Mehmetneroo

Şuan fiyat hakkında bir fikrim yok ama sizi zorlayacagini sanmam burda bende bu tarz bir başlık açmıştım. Vancat aktif karbonlu kum size de tavsiye ederim kapalı tuvalet olmasına rağmen tozutma da yok kalitesi de çok iyi

Patili_1

Vancat aktif karbon bu aralar biraz toz yapmaya başladı onun için reflex aktif karbon da alabilirsiniz ama ben şuan vancatten memnunum dediğim gibi sadece biraz toz yapmaya başladı gibime geliyor

vodootrela

Vancat aktif karbonlu gayet iyi

Mia2021

Proline kullanıyorum ben çok bilgi sahibi değilim kum hakkında ama ben tek bu kumu denedim memnunum gayet iyi. Suanlik MAGİCSAND markasını da beğeniyorlar uygun fiyatlı hem arkadaşım kullaniyor onu

BurcuKaya0

Lindo Cat markasının da ölçüldüğünü duymuştum isterseniz bir deneyin

irmtnc3

Ever cleandan bigcata geçmiş bir olarak ever cleana bunca yıl boşa para vermiştim Bigcat palet 👌🏻