Karlie Akıllı Klipsli Tasmalar Hakkında Uyarı!

yaprakonur

Satın aldığım https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/karlie-neseli-fare-desenli-zilli-kedi-boyun-tasmasi-30cm-10mm-beyaz.html ürünü hiçbir şekilde tavsiye etmediğim gibi, ürün 3 senedir düzenli sipariş verdiğim Petlebi'den bir daha alışveriş yapmama kararı vermeme neden oldu.

Petlebi ve üretici firmanın geri dönüşüne göre o akıllı klips denilen teknolojideki tasmaların neredeyse hiçbir dirençle karşılaşmaksızın açılması normal bir durummuş. Yani kedinin tasmasının ,hayvan normal bir şekilde oyun oynarken (tasmayla değil, fare oyuncağıyla) açılması beklenen davranış. Petlebi kendilerine gönderdiğim , elimle çok hafif bir direnç gösterdiğimde tasmanın ne kadar kolay açıldığını gösteren videonun normal olduğunu söylüyor; benden tasmayı kedime takmamı ve tam olarak kendi kendine açıldığını anının videosunu yakalayarak göndermemi istiyor.

Petlebi'nin müşteri memnuniyeti sözüne ve burada yapılan yüksek puanlı yorumlara güvenerek almıştım. Siz de aynı hataya düşmeyin.

5 CEVAP

edadnmzr

İade edebilirsiniz. Siz şikayetinizi söylediğiniz için video istemişlerdir. Tasmayı bilmiyorum o yüzden cevap veremeyeceğim ama dekoliva sitesinden ben de kedime güvenlikli tasma almıştım. Kendi kendine açıldığı olmuştu ama çok nadir kaç ay taktık 2 kere açılmıştır en fazla veya Yumak oynamıştır da çıkmıştır çünkü görmedim çıkarırken. Hala tasma alma fikriniz varsa diye söylemek istedim. Kedinizin ismini yazdırıyorsunuz arkaya da telefon numaranız; https://dekoliva.com/kedi-kopek-kunyeleri/kediler-icin-pleksi-kunye-ve-tasma-seti-html

yaprakonur

@edadnmzr Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim, bakacağım.

Güvenlikli tasmanın gerektiğinde açılması zaten mantıklı olan durum fakat kedime tasmayı taktıktan bir saat sonra, hiçbir şekilde zorlanmamışken bir anda açılmış şekilde yerde bulmak benim için kabul edilebilir değil. Eğer bu kadar kolay açılacaksa tasma takmamın hiçbir anlamı yok, tasmasız kalsın o zaman.

simbakedi

yanlış anlamayın da bu ürünle petlebinin bağlantısı ne tam anlayamadım. çünkü petlebi ürünü satar, markanın memnuniyeti hakkında siz ancak yorum yapabilirsiniz. yani tasma kötüydü ancak petlebi elime güvenli ve hızlı ulaştırdı gibi. bence iade etmekte sorun yaşasanız petlebinin sorunu olurdu ancak markayla (petlebinin markası değil diye biliyorum, kendi markasıysa tam tersi) sorun yaşıyorsanız petlebi ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. yorumlara aldanmış olabilirsiniz tabiki her markanın böyle yorumu oluyor, elinize ürün bi geliyor saçma sapan bir şey :D yine öneriniz için teşekkürler, bence de iade etmeyi deneyin derim

yaprakonur

@simbakedi Evet, sonuna kadar haklısınız ürün memnuniyetsizliği ile Petlebi'nin bir akalası yok.
Petlebi ile ilgili problemim bu ürünle ilgili memnuniyetsizliğimi onlara ilettiğimde klips kırık değil, üreticiyle konuştuk idea kabul edilecek bir durum olmadığını söylediler, açılması normal şeklinde dönüş yapmalarında başlıyor.
Ürünün fiyatında, iadesinde ya da gönderdikleri hediye çekinde (ki gönderdiler, haksızlık olmasın) değilim. Fakat bu kadar problemli ürünün ve aynı markanın benzer ürünlerinin hepsinin bol yıldızlı yorumlarının olması Petlebi'ye olan güvenimi sonuna kadar sarsıyor.

yaprakonur

@simbakedi Evet, sonuna kadar haklısınız ürün memnuniyetsizliği ile Petlebi'nin bir akalası yok.
Petlebi ile ilgili problemim bu ürünle ilgili memnuniyetsizliğimi onlara ilettiğimde klips kırık değil, üreticiyle konuştuk idea kabul edilecek bir durum olmadığını söylediler, açılması normal şeklinde dönüş yapmalarında başlıyor.
Ürünün fiyatında, iadesinde ya da gönderdikleri hediye çekinde (ki gönderdiler, haksızlık olmasın) değilim. Fakat bu kadar problemli ürünün ve aynı markanın benzer ürünlerinin hepsinin bol yıldızlı yorumlarının olması Petlebi'ye olan güvenimi sonuna kadar sarsıyor.