Kedimin Cinsi Nedir?

Yigit293

8 aylık civarlarında sokaktan bulup sahiplendim fakat hiç cinsini öğrenmek aklıma gelmedi. Bu gün arkadaşım kedimin cinsisi sorunca aklıma takıldı. Kedimin cinsi nedir acaba? russian blue veya British Shorthair diye düşünüyorum ben.

11 CEVAP

teddybal

Beyaz çorapları ve beyaz atkısı ile kış tekiri :)🤍

izmirle

Sokakish shorthair

theyusra

en hasından tekir.

Hilalkoca

Ben british-tekir kırmasına çok benzettim sorun ben de sanırım :)

edadnmzr

Gri tekir 🖤

edadnmzr

@Hilalkoca bana da öyle gibi geldi ama emin olamadım yüzü britishe göre daha zayıf o yüzden değil herhalde dedim :D

edadnmzr

@izmirle djlhfşanfd

putmeinatrance

@izmirle
WGHDSGWHSGWHSGWHS güzeldi

Hilalkoca

@edadnmzr evet kulakları da daha büyük miniğin :)

Yigit293

teşekkür ederim.

Mia2021

Bristish shortair değil ama kırması olabilir benziyor gibi fakat bristish shortair sokakta yaşayamaz tam değil baba veya Anna bristish olabilir oda zaten kırma oluyor