Kedimin Devamlı Uyuması.

ozanaydemir

**Başlıktada belirttiğim gibi kedim sürekli uyuyor uyandırmak için yerinden kaldırmam gerekiyor normal dokunuşlarla uyanmıyor sizce bu normal mi? **

8 CEVAP

ozanaydemir

Şanslıyı sokak da buldum yaklaşık 2 haftadır benle beraber sanıyorum 5-6 aylık cuma günü şanslıyı veterinere götürüp daha detaylı bilgi edirim evde kendi imkanlarımla çikolata kağıtlarından top yaptım onla baya oyalanıyor sanırım hayvan sıkıntıdan yatıyormuş :)

Ozzge

Kediniz kaç yaşında ? Herhangi bir hassasiyeti var mı hastalik geçmişi ? Bulunduğu ortamda bir değişiklik oldu mu? Birçok şeye göre değişir fazla uyumasının normal ya da anormal olması.Çok uyumasının yanında iştahsızlık , tuvaletinde değişiklik ateş gibi ek belirtiler de var mı ? Bunları gozlemleyin

KedimVar

Kediler zaten çok uyuyan hayvanlardır. Benimkisinin saatlerce aynı yerde aynı pozisyonda yattığı oluyor.

Atom5225

Şu an kedim yok ama yakında sahiplenicem. Bir yerde okuduğuma göre yavru kedilerde uyku beyin gelişiminde çok etkiliymiş bu yüzden uyuduğu zaman uyandırmayın diyordu. Ayrıca günde 16 saate kadar uyurklar her gün. Diğer günlere göre fazla uyuyorsa belki bir hastalıpı olablir

SelinTuksal

bende 2 kedi olduğu için birbirleriyle oynayanbiliyorlar, ama evin tek kedisi olan kediler çok uyuyorlar malesef

miasugok

Konu eski ama söylemeden edemiycem çikolata kağıtlarından top yapmanız çok sempatik :)

Ozzge

İple oynatabilirsiniz, market poşeti, karton kutu,patisiyle koşturabileceği minik toplar.Bunlara da bayılırlar :D Umarım bir sağlık sorunu çıkmaz.Kedinizle daha çok oynayın .Onu sokaktan almanızsa çok guzel

ozanaydemir

internetten bir kaç parça oyuncak sipariş ettim umarım beğenir:) yarın veterinere götürdüğümde daha detaylı bilgiler alırım yorumlarınız için çok teşekkür ederim