Exclusion Mama Sipariş Verilecek Siteler

edadnmzr

Bugün sipariş verecektim buradan o kadar şanslıyım ki az önce mama tükendi 🤦🏼‍♀️ Şimdi maltı da alamıyorum en az 70 tl tutmadığı için 😂 Neyse, exclusion alınacak güvenilir siteler nereler acaba? Her yerde yok çünkü bu marka. Trendyo l gibi yerlere de pek güvenemiyorum ama orada Alomama satıcısı varmış sipariş verenler var mı? Orijinal mi mamalar güvenilir mi?

31 CEVAP

edadnmzr

@simbakedi sığır etliyi alacağım zaman öyle yapacaktım 50 gr tester ve 1.5 kg alacaktım önce testeri verecektim ama ikisi de tükenmiş kdjlbcdd balıklı da alamayacağım için sadece tavuklu alabilirim şu an buradan onun da sanırım testeri yok :d çok şanslıyım gerçekten skvdvdfş

Palyaco

Exclusion ana tedarikçi alomama n.11 de 300 tl üzeri 60 tl kupon hediyeli ve ilk tanışma yüzde 50 indirim herkesin bilgisine sepete ekleyin kupon seç bölümünü sepetinizde seçin

izmirle

Ben verdim güvenilir üstelik fiyatta biraz daha uygun

izmirle

Bana sağ Salim geldi üstelik yeme ve memnuniyet garantili mama da yeme be memnuniyet garantisi var bunuda es geçmeyelim

simbakedi

aa anladim :( kuzulu ve ton balikliyi alirken varsa yanina tester da ekleyin. eger testeri yerse paketi acarsiniz, yemezse iade edersiniz hejwhdhejd

Hilalkoca

Ürün orijinal ama patlama gibi sorun olursa rahatlıkla iade verebilirsiniz. Soru sorma kısmına özellikle detaylı paketleme yapmalarını rica ederseniz yardımcı olurlar :)

putmeinatrance

Çoğu zaman T r e n d y o l d a n alıyorum kupon falan olunca baya uyguna geliyor Alomama satıcısı gayet güvenilir sorun yaşamadım hiç

edadnmzr

@Hilalkoca çok teşekkür ederim 🌸

edadnmzr

@Putmeinatrance çok teşekkür ederim siz tavuklusunu denediniz mi bu arada?

Hilalkoca

Rica ederim ne demek afiyet olsun bebişe 🤍

putmeinatrance

Şu an yavru kedi mamasını kullanıyorum tavuklu zaten onu da severek tüketiyor yarın kısırlaştıracağız oğlumu 3 ay idare edecek kadar maması kaldı bitince kısırlaştırılmış mamaya geçiş yapacağım muhtelemen sığır etlisini veya ton balıklı olanı kullanmayı düşünüyorum tavuklu olanı da alınabilir elbette

edadnmzr

@putmeinatrance çok teşekkür ederim yorumlarınız için ❤️ Bu ay tavuklu alayım o zaman diğer ay da sığır etlisini deneyelim, sonra 12 kg alacağım hangisini daha çok beğenirse 🐾

Palyaco

Tedarikçi firmalar alomama ve petlebi bu siteler dışında vermiyor iade garantili

Palyaco

Bu iki firma dışında vermiyor sahte imkansiz

Palyaco

Tavuklu seviyorsa tavuklu alın bundan önce kullandınız mama tavukluydu ben tavuklu kullandım severek yedi