Kedim Kumunu Örtmüyor

xvaleria_

Merhabalar arkadaşlar , nerdeyse iki üç hafta önce 1 yaşında erkek bir kedi sahiplendik , o günden bugüne farkettik ki kakasını yaptıktan sonra kumunu örtmeden çıkıyor tuvaletinden , hatta bir ara kumunu değil başka yeri kazidigini gördüm tuvaletin yan tarafını kazar gibi yapiyodu sizce neden böyle yapıyor daha önce başına gelen oldu mu ? veya nasıl düzeldi ? endişelenecek bir durum var mı ? kapalı tuvalettlerden kullanıyoruz tuvaleti oldukca buyuk ve temizliğini her gün aksatmadan yapıyorum. Cevaplayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

Her kedi kapatmaz, endişelenecek bir durum yok. Kapatma eğitimini veremezsiniz. Genelde anne gösterir onlara ama içgüdüsel olarak da bilirler zaten. Dışarıya çiş yaparsa o daha zor bir durum tabi ki.