Kan Tahlili Ücreti

Pofupof

Merhabalar, bahçemde Dede isminde çok yaşlı bir kedim var. Bir süredir çok keyifsiz.
Hekimimizle bugün görüştüm kan tahlili yaparız getir dedi.
Böbrek, karaciğer ve hemogram değerlerine bakılacak.
Sizce bu işlemlerin fiyatı toplamda ne olur?
Klinikte 3 haftadır yatan bir sokak kedim daha var, altından nasıl kalkacağım inanın hiç bilmiyorum :(

5 CEVAP

Hilalkoca

Merhaba veterinerlerde fiyat değişikliği oluyor. Konya'da yaşıyorum kan testi için görüştüğüm veteriner 150 tl demişti.

Pofupof

Çok iyi bir fiyatmış 150. Ben İstanbuldayım. 300 üstü olur eminim de ne kadar üstü olur onu merak ediyorum

busenak

İstanbuldayım. Biz yaptırmadık henüz ama şu an kullandığımız ilaç işe yaramazsa kan testi istememiz gerekecek ve 600 tl dendi :(

Hilalkoca

Şehirden şehire farklılık gösteriyor maalesef uygun fiyat olmasına rağmen ben de burada zorlanıyorum öğrenciyim tek başıma karşılıyorum tüm masrafları inşallah sizde uygun iyi bir veteriner bulursunuz

Mia2021

Bı antibiyotik bide muayane etti veteriner hekimimiz 260 Lira para ödedim yani kedim sadece 5 dk durdu orda inanılır gibi değil yani Tek başına gücün yetmiycekse Umranto ya yaz yardımcı olur sana sokak kedileri için sürekli Yardım yapıyor