Bir Köpek Orjinal Kırma Veya Safkan Olursa Ne Farkeder Tek Tek Hepsinin Özelliğini Aciklarmisniz

Perlebi

Melez mi Safkan mi orjinal mi iyi

3 CEVAP

busomovic

Eğer yarışmalara katılmayacaksa safkan/melez olması hiçbir şey ifade etmez. Hepsinin size vereceği sevgi aynı.

zeynepgurgen

Hiçbir şey fark etmez. Her hayvan eşit sevgiyi ve bakımı hak eder.

SelinTuksal

safkan zaten orjinal demek ve köpek cinsi belirtilirken genelde safkan kullanılıyor. safkan köpekler cinslerinin özelliğini daha çok taşıyor genelde. kırma köpekler anneden de babadan da bir şeyler aldığı için davranışlarını tahmin etmek biraz daha zor oluyor. malesef melez köpekle genelde istenmiyor.