Cok Üzgünüm Artık. Geçmeyen Kedi Mantarı

Oversizebru

Merhaba kedim Frank yaklasik 3 hafta once mantar oldu doktor goturdum asi vurdu ve yayilmaya devam etti…
Sonrasinda ecosin verdi gecirmedi ve heryere yayildi.
Gecen hafta yine gittim baticon travazol- imunex surup verdi.

Yine gecmedi daha da yayildi kaşıdıkça kaniyor artik.
Bir arkadaşım terbisil onerdi onu 6 ya bolup hergun veriyorum kantoron yağı denedim bir seye yaramadi.

Mamasi advance somonlu ve gercekten cok bunaldim nolur bir sey soyleyin bana napiyim ketoral sampuan onerdi birisi onu da denicem ama maddi olarakta cok zorlaniyorum artik.

16 CEVAP

diablerose

ecosinli kediyi durulamak niye? ecosin uygulandiktan sonra durulanmiyor. ecosinli ecosinli kurumaya birakiliyor. ucuz da degil. sakın durulayip konazolla yikamayin. ecosin uyguladiktan 5 gun gecmeden konazol veya baska bisi uygulamayin.