Kedi Sahiplendim Ama Kedim Sürekli Tıslıyor

Diclecan

İki gün oldu sahipleneli kendısı tekir kedi 7 kilo erkek cüssesi agır olduqundan açıkçası ürkmüyorum degil ilk gün bişey yemedı surekli tısladı ikinci gün yanaşmaya başladı ewi dolaştı sürekli balkondan dışarıyı izliyor sonra tekrar tıslamaya başlıyor bende mamasını suyunu tuwaletını bıraktım odaya bi kaç gün karışmak istemiyorum sizce dogrumu yapıyorum... Alışması çokmu zaman alabilir..

21 CEVAP

KedimVar

İki günde bir kap mama az değil ki :)) hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Diclecan

Ondanda denerim daha yeni aldığım için pek Karamsar kaldım dogrusu.

Miya_misly

Kedi gerçekten seninmi? Evden çeksene neden aşağıdan çektin

Miya_misly

Bide N&d veya acana kullan

Kopek_sever

Miyamisly
Yaptığınız korkaklık olmuyor mu?:) özel sayfamdan yazacağınıza neden buradan yazmıyorsunuz ? Gerçekten ilgilenmiyorum siz kendi halinizde takılın ben sadece insanları yanlış bilgilendirdiğiniz zaman onu düzeltirim o kadar ayrıca ss aldım tekrarlamanız halinde mahkemeye başvuracağım

Diclecan

Pekı bugun dahada iyi gelip sürtünmeye basladı oksatıyor pesımden gelmeye baslıyor ama bi anda tıslıyor hayır diyince susuyor bende sürekli giydiğim tişörtü bıraktım kokuma alışsın die sizce artık alışmışmıdır