Köpeğimde Eklem Sorunu

Sebooo

Merhaba,
Köpeğimizin diz kapaklarındaki liflerde sorun olmus. haftasonu aksıyordu. hemen vete götürdüm. agrı kesici verildi fakat düzelmezse ameliyat gerekecek dendi. ek besin takviyesi alsam? uygun olur mu. daha 1 yasında. sahiplendik ama sanırım iyi bir mama verilmemiş daha önce. her iki dizinde de sıkıntı var.Ek besin takviyesi yapayım mı

2 CEVAP

SelinTuksal

yapabilirsiniz. naturalis adrayms ın köpeklerde böyle sorunlar için destekleyici tableti var ve yüzde 100 doğal olduğunu söylüyor site.
http://www.naturalisadramys.com/index.php?route=product/product&path=60_66&product_id=136
bu ürününü bilmiyorum değil ama naturalis adrayms ın vitamininden çok memnun olan tanıdıklarım var, yakında ben de kullanmayı düşünüyorum.

Sebooo

tesekkür ederim :)