Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerisi

bobby34

kedim 3 gün önce kısırlaştırıldı yeni mamaya geçicem ama kafam çok karışık exclusion ve sanabelle düşünüyordum ama fiyatlar çok pahalı öğrenciyim bunları alacak gücüm yok içerik olarak güzel ve uygun fiyatlı ürün bulamadım yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

edadnmzr

Exclusion 12 kg çok uyguna geliyor. Denemek için ilk başta 1.5 kg alıp daha sonra 12 kg alabilirsiniz. Sanabelle ile aşağı yukarı içerikleri aynı exclusion biraz daha iyi. Bunların dışında uygun fiyatlı prochoice, bozita önerebilirim :)