Erkek Kedinin Kızgınlığa Girdiğini Nasıl Anlarım?

Aysenuraslan2

Arkadaşlar benim erkek bir kedim var hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştı. Fakat 4 aylık dişi kardeşini boynundan ısırıyor üstüne çıkıp ama çiftleşmiyor yalıyor boynunu ısırdıktan sonra. Yani bilemiyorum çiftleşmek mi istiyor? Nasıl anlarım bunu? Düzgün bir kısırlaştırma operasyonu geçirdi ve en ufak bir kızgınlık yaşamadan kısırlaştırıldı.

1 CEVAP

Poncinto

bazı kediler bunu alişkanlıktan yapıyo yanı daha önce ciftlesmemis olabilir ama bi battaniyeyi yastığı felan kısırlaşmadan önce isirdiysa bunun alıskanlıgını cekiyor olabilir ayrıca kediler kısırlaştıktan sonra 6 aya kadar hormonlarını tam atamıyorlar bu yuzdende olabilir dişi kediiniz istemiyorsa her denediğinde onu uzaklaştırın umarım bırakır.