Yetişkin Kediler Diş Dökümü

liliacasper

1 buçuk yaşındaki lilia alt çenesinde küçük dişlerinden 3 üstte 1 dişini düşürdü veteriner hekimimize gittim alttan yeni dişin geldiğini ve süt dişlerini yeni düşürdüğünü söyledi.Çocukların bazılarınında geç diş düşürdüğüne dair örnek verdi.ben tedirginim aranızda yetişkin kedisi olup geç süt dişlerini döken var mı ?

1 CEVAP

duman_cat_world

Çocuklarda da olabiliyor böyle şeyler. Endişe edecek bir durum yoktur sanıyorum ki, zaten hekiminize göstermişsiniz. Tecrübe olan arkadaşlar yazarlar, bu konuda benden daha bilgili olanlar vardır.