Merhaba :) Malum Evde Ufaklığımız Hera Var.

gozdecoskn

Ben bir tane de scottish fold istiyorum :) anlaşabilirler mi acaba :)

23 CEVAP

gozdecoskn

Aslında bizim evimiz biraz büyük bahçeli. Kangal var bir tane. Kuzu var Hera oynuyor onunla. Tavuklar civcivler falan var. kovalıyor ama tutmuyor. Korkuyorum tavuk birşey yapacak diye. sokak kedileri var bakıyoruz biz onlara bahcede duruyorlar ama Hera kedi sevmiyor. Önüne gecmek istiyorum.

gozdecoskn

çok sevinirim yazarsanız. Galiba bana en uygun ırk o gibi. ben aslında çok hareket eden kedilerden korkuyorum. büyük tekirlerden mesela :) zıp zıp beni korkutuyorlar :D bide siyah ya da gri kedi seviyorum :)

gozdecoskn

bi tane tanıdıgımınki dogum yapmış ama bakalım bi tanesini verirse :) bekliyorum

gozdecoskn

@dollfacepersian onun verip vermemek konusunda kararını bekliyorum.
@kedimvar ilan sahibine yazdım ama telefon numarası bırakmamıs. :(

gozdecoskn

sahiplendirme simsiyahmış bide :D tam benlik :)))

Heiter

gozdecoskun
O ilandaki kedi için 2 ilan bulunuyor (aynı ilanlar yani) ve birinde numara mevcut. Ben de aramıştım. Sözleşme ile veriyor. Kısırlaştırma şartı var yani.

gozdecoskn

bende :))) ne güzel oldu sabah sabah. griye yazdım hemen numara paylaşmamıs :( siyahlada bir konusacagım bekara vermiyorum demiş ama merkürü de vermiyorlardı :D aldım cok güzel oldu