Yaş Mama Önerisi Proline

Nasıl marka şu an markette sadece purina whiskas felix var whiskas elendi zaten direkt ama prolineyi bilmiyorum

10 CEVAP

simbakedi

ayni sekilde kotu. marketten yas mama almayin lutfen. ilerde zarar verir + bagimlilik yapacagi icin saglikli olanlari reddeder

duman_cat_world

Sokaktaki canlar için marketten temin ediyorum kuru mamalarıyla karıştırıyorum çok seviyorlar. Ev kedisi için şeker içeridiğinden tavsiye etmem. Sokak canları için Proline kuru mamasını da kullanıyorum kitten seviyorlar yine😊💁‍♀️

Lils

Yaş mama marketten alınmaz. Ya pet shop ya da İnternet üzerinden alın. Marketteki yaş mama ayda 1 abur cubur gibi verilebilir belki ama sağlıklı değil hiç biri. Sadece 5m migroslarda satılan brit yaş mama sürekli verilebilir ki o bile orta segment. Sadece marketten alma şansınız varsa onun yerine haftada 1 ciğer, tavuk vs. haşlayabilirsiniz

edadnmzr

Proline idare eder bir marka içinde şeker olduğu için tercih etmezdim. Bence toplu yaş mama siparişi verin internetten felicia, gimcat gibi

Purina gourmet konserve mamaları nasıl

simbakedi

o da iyi değil ama günü kurtarmak için idare eder. büyük paket isterseniz naturon en iyisi petlebideki, yanına da 1 tlye tester mama ve yaş mama eklerseniz gayet güzel alışveriş olur (toplu para verme imkanınız varsa). küçük yaş mamalarda animonda carny (pahalı sanırım çok artık), gimcat, nd (a mazonda 10tl, içeriğine göre çok uygun), felicia konserve, nutri felin me-o, miamor vb markalara bakın derim. uzun vadede zarar verir o mamalar ama ben de günü kurtarmak için proplan ya da gourmet yaş mamalar aldığım oldu

Warriorsans

Market maması almayın. İnternetten Gimcat, felicia, nutri feline, naturea, n&d, schesir gibi markalara bakabilirsiniz.

Gimlihanim

Önermem. İçeriği iyi değil. Mecbur kalmadıkça vermeyin bence.

Fistikliokum

market mamasi denilen mamalar ne oluyor,

Sanırım whiskas purina yani fix marketlerde satılan şeyler