Yavru Köpek Maması Tavsiyeleri

ILoveF

Yaklaşık 3-4 aylık İngiliz cocker cinsi dişi bir köpek sahipleneceğiz. Ev içerisinde duracak. Onun için besleyici, sağlıklı gelişimini destekleyecek bir mama arıyorum. Fakat üst segment çok pahalı mamalara gücüm yetmez. Biraz daha orta fiyat segmentinde bir mama tavsiyesine ihtiyacım var.

2 CEVAP

theyusra

mama her türlü önerilir o sıkıntı değil de ne demek ev içerisinde duracak? her zaman mı? cümleyi açar mısınız lütfen.

ILoveF

Yani bahçede bakmayacağım, evde yaşayacak demek. Eve odaya kilitleyip gün yüzü görmeyecek anlamında demedim merak etmeyin