Mama Tarifleri Ve The Honest Kitchen

Cotontzu_Siri

The Honest Kitchen nedir?
Dünyanın en iyi kedi/köpek maması. Kuru mama değil, dehidre mamadır. Türkiye'de satışı yoktur.

Mama Tarifleri
Bana çok fazla bu konuda soru geliyor. Güzel tariflere www.thehonestkitchen.com internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu aynı zamanda mamanın içeriğini de anlamanıza yardımcı olur.

14 CEVAP

Lunasibirya

Nasıl yani güzelmi diye tadına bakabilirmiyiz:D

Lunasibirya

:D hemen sipariş vericem ******'da varmı ? Kendim yemek için değil köpeğimin yemesi için :D

Lunasibirya

Olsun köpeğimin sağlıklı büyümesi ve karnının sağlıklı besinlerle dolması için en değerli eşyamı bile verirdim :)

SelinTuksal

hayır değil.kuru mamanın üretimine mi giriyorsunuz da bize içerikte yazmayan şeyler vermediğinden yüzde yüz emin olabiliyorsunuz? türkiyede popüler olan markalar çok mu iyi. içinde gerçek et mi var. en popüler markalar, yok pro plan yok royal canin... bu markaların hiç içeriklerine baktınız mı. sanki türkiyede neyin ne olduğu belli olan mamalar mı satılıyor.

Cotontzu_Siri

srplzngl
Kurutulmuş.

GoldenOdin
Gelir diye düşünüyorum. Ben olsam ******dan alırdım ama.

Kopek_Sever
Türkiye'de satılmıyor. Kuru mamanın üretimini izleyin, sonra "kuru mama en sağlıklısı her zaman" dersiniz. Çok çok güvenilir bir firma.

Cotontzu_Siri

Var. Yalnız pahalı

SelinTuksal

the honest kitchen, içeriği itibari ile iyi bir mama ve insan tüketimine de uygun.

Cotontzu_Siri

Lunasibirya
Evet. Human-grade bir mama.

SelinTuksal

ben de tam onu söyleyecektim kaliteli ama bi o kadar da pahalı.

Cotontzu_Siri

link*

srplzngl

Merhaba, acaba bu dehidre mamaların tümü çiğ mi? The honest kitchen'ın sitesinde özellikle raw yazdığını görmedim de.

GoldenOdin

https://www.ubuy.com.tr/tr/search/?cat=&cat_name=&storetype=US-store&q=The+honest+kitchen

Bu siteden sipariş versem gelir mi?

Bir de dehidre mama ne oluyor?

GoldenOdin

https://www.ubuy.com.tr/tr/search/?cat=&cat_name=&storetype=US-store&q=The+honest+kitchen

Bu siteden sipariş versem gelir mi?

Bir de dehidre mama ne oluyor?

Kopek_sever

Bilindik bir marka değil ki, en azından Türkiye'de, içeriğinde ne kullanılıyor ne bilelim ki? Bazen hayvanın herşeyini koyuyor ama içerik bölümüne yazmıyor
Kuru mama en sağlıklısı her zaman