Kedime Neler Oluyor? Kızgınlığa Mı Girdi Yoksa?

Esims

Arkadaşlar kedim 2 gündür akşamları dehşet derecede miyavlamaya başladı. Yanına gittiğimizde susuyor sadece. Mesela şuan yüksek derecede miyavlayarak evde geziyor? Sizce başka bi derdi mi var yoksa bu 2 günde kızgınlığa mı girdi? Bağırmaktan başka dişi kedilerde kızgınlığa girme belirtileri nelerdir?

5 CEVAP

izmirle

Kızgınlık gibi görülüyor. Okşadığınızda popusunu kaldırıyorsa çiftleşme pozisyonu alıyorsa kızgınlık dönemindedir.

Hilalkoca

Evet kızınız sanırım artık büyüdü ve kızgınlığa girdi :) bugün olmasa da bir gün sonra sevdiğinizde özellikle poposunu kaldıracaktır. Tavsiyem bol bol oyun oynatıp su içirin ve yanından ayrılmamaya çalışın. Geceleri uyumadan önce mamasını yedirin ki uykusu gelsin sizinle birlikte uyusun.

Esims

Henüz çiftleşme pozisyonuna gitmiyor ama evet dediğiniz gibi severken şekilden şekle giriyor. Ah benim şapşiğim ne ara büyüdün :D

Mia2021

Kaç aylık iken girdi kızgınlığa benimde kızım 5 aylık bir olucak yakında kisirlastirmayi düşünüyor musunuz?

Esims

@mia2021 kızım 8 aylık şuan. Evet kızgınlığı bittiğinde kısırlaştıracağım.