Kedimin İdrarı Pembe

Rosa99

Kedim bugün çok huysuzdu ve sürekli değişik değişik miyavladı kumunu temizledim ve idrarı pembemsiydi yarın ilk iş veterinere götüreceğim başına böyle bir şey gelen var mı çok endişeliyim lütfen yardımcı olun

11 CEVAP

NorthNight

Kum, taş, idrar yolu enfeksiyonu durumlarında idrarda kan görülebiliyor diye biliyorum. Umarım ciddi bir sorun değildir. Götürdüğünüzde bütün tetkikleri yapılsın, ihmal etmeyin.

Mia2021

İdrar yollarında enfeksiyon varsa bu şekilde oluyor diye okumuştum çok geçmiş olsun

izmirle

İdrar yolu iltihabı ve böbrek sorunlarının habercisidir.

Gimlihanim

İdrar yolları ile ilgili sorunlardan olabiliyor diye biliyorum. İhmal etmeyin. Mutlaka testler yapılıp tedavi edilsin. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

edadnmzr

Çok geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey değildir 🙏 yarın buraya da yazarsınız takip edeceğim başlığınızı merak ettim, dualarım sizinle 🥺

Rosa99

Teşekkür ederim yardımlarınız için buraya bilgilendirme yapacağım

sconnie

çok geçmiş olsun umarım ciddi bir şey değildir ve hemencecik düzelir

Rosa99

Bugün muayenesini oldu Balım taş döküyormuş bu sabah daha iyiydi umarım küçük bir taş çeşididir, ilerlememesi için Royal Canın Veterınary Urınary S/O reçetli mamasını kullanacağız 1.5 ay

izmirle

Geçmiş olsun

gece18

Canım benim kıyamam gecmis olsun❤️

Aliye87

Üzüldüm, çok geçmiş olsun. :( İnşallah çabucak iyileşir. 🙏