Burun Tıkanıklığı

Cagri1

Merhabalar ilk kez kedi bakıyorum. Kedim de mantar var ve mantar tedavisine başladığımdan beri burnunda tıkanıklık var fakat herhangi bir akıntı yok bu tıkanıklık mantardan dolayı olabilir mi? Mantar burnuna yakın bi konumda yanağında bulunuyor.

1 CEVAP

huqi

Mantarın burun tıkanıklığı yapacağını sanmıyorum. İlk defa duyuyorum böyle bir şey kedim 2 kere mantar oldu burnu tıkalı değil. Başka ciddi sorunlar olabilir lütfen veterinere getirin