Nd, Proplan, Bozita

behlulll

kedim 6 aya yakın nd kısır mamasını kullandı fakat üçüncü paketin ağızı açık kaldığı için mama kokusu çıkmış ve onu yemedi yani biz öyle tahmin ettik çünkü ne tarihi geçmiş ne de bozuk bir mama en başında yedi bir hafta falan veterinere danıştık ve bozitaya geçiricem bu mama bittikten sonra dedi o arada da mamayı yaş mamayla karıştırın dedi ve öyle verdim fakat yedikten sonra sabahı kustu ve nd mamayı veremedim proplan kısır maması verdi o da 1 kiloya yakın denemem için 1 hafta oldu ve yedi fakat ben proplan kullanmak istemiyorum içeriklerinin kötü olduğunu duydum bozita da aynı şekilde tahılsız fakat içerikleri bir garip tahıl var, nd devam etmek istiyorum ama bu 5 kilo mamayı çöpe atıp yeni aroma mı alsam yoksa ndye hiç bulaşmadan başka mama mı kullansam ya da sizin önerdiğiniz marka var mı kedim 2.5 yaşında kısır

5 CEVAP

Siyamask

Mama büyük ihtimalle bayatlayıp bozulduğu için yememiştir. Nd güzel marka yeni paketi yiyecektir. Sık mama değişimi strese ve sindirim sorunlarına yol açar.

Siyamask

Patili dostunuz çok şanslı:) bence nd yeni paket deneyin. Olmazsa aroma değiştirirsiniz.

behlulll

evet bende aslında hiç mama değiştirmekten yana değilim hiçte istemiyorum ama başlamışken kaliteli mamaya başlamak istiyorum gerçekten bir karar veriyim zaten bu zamana kadar 1 kere değiştirdim ilkinde royal canin ikincisinde de nd başka hiç değiştirmedim

izmirle

Exclusion önerilir yeme ve iade garantisi mevcut.

teddybal

Bozita'da tahıl olarak ne var ben yok biliyorum patates var ama o Nd'de de var. Bence Bozita denenebilir.
https://bozita.com/cat-food/bozita-indoor-sterilised-grain-free-reindeer/