Kısırlaştırma Sonrası Huni

mommymercury

Merhaba, bugün oğlum Merkür'ün kısırtlaştırma operasyonu vardı, çok şükür sorunsuz halloldu. Erkek kedilerde yakalık ne kadar süreyle kalmalı? Bilginiz varsa yardım edebilir misiniz :)

5 CEVAP

edadnmzr

Estetik dikiş ile olmadıysa hiç yalamaması lazım dikişlerini açar yoksa

mommymercury

dikiş yok

Renklipati

Estetik dikişli olunca hunuye gerek yokki niye taktı. Üstelik erkek..bizim dişi kedime bile Estetik dikişli idi takmadı veteriner birsey. Yalasada sorun olmadı. Kediyi strese sokuyor..1 hafta yada 10 gün taktıklarını duydum fakat onlar da normal dikişliydi...
Geçmiş olsun bu arada çabucak iyileşir inşaAllah yavrunuz

Patili_1

Çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla atlatır bu durumu.Benim fazla bilgim yok erkek kediler ile ilgili fakat gözünde sanırım sorun var Merkür'ün ona da çok geçmiş olsun herhangi bi düzelme şansı yok mu gözünün acaba doğuştan mı öyle? 😞

mommymercury

Merkür ben sahiplenmeden önce eski sahipleri ve yanlış tedavi yüzünden bir gözünü kaybetmiş, diğer gözünde de pus var ama hepimizden daha iyi görüyor 😄 Çok teşekkür ederiz şu an hiçbir sorunu yok