Uygun Fiyatlı Mama Önerisi

Mehmetneroo

Arkadaşlar son zamanlarda mama zamlarından sonra uygun fiyatlı mama arıyorum 10 kg üstü olacak şekilde toplu almayı düşünüyorum uygun fiyatlı kaliteli içeriği düzgün bir mama öneriniz var mı

5 CEVAP

Pikapru

Bütçeniz ne kadar acaba ben de bu ay maalesef biraz daha uygun bir mama tercih etmek durumunda kaldım golosi aldım kargoda ama henüz deneme fırsatım olmadı

Lils

Matisse
Brit premium
Mystic
Bonacibo bütçenize göre seçebilirsiniz

Mehmetneroo

Mystic den daha yüksek segment bir mama arıyorum 500 TL altı olursa

ozerumeysa

Ben felicia kullanıyorum ona bakabilirsiniz.

Palyaco

Exclusion 12kg Bozita10kg tavsiye ederim sağlıklı mamalar