Uygun Fiyatlı Temiz İçerikli Mama

Rosa99

Merhabalar önerebileceğiniz ve kullandığınız uygun fiyatlı temiz içerikli mama deneyimlerinizi paylaşır mısınız

4 CEVAP

Vlad

Matisse Yavru Kedi maması güzel ND nin alt seviye maması içeriği de fena değil tahıl var ama yanılmıyorsam %30 kurutulmuş tavuk eti de var. Ağız kokusu yapıyor. Ama bence kedinin mamasindan ve asisindan tasarruf edilmez bu tahıl içerikli mamalar kedileri obez, diyabet vb hasta ediyor alabiliyorsaniz Orijen, Acana, ND ya da Taste Of the Wild almanızı öneririm.

NorthNight

Bütçenizi yazarsanız daha doğru öneriler verilebilir.
Herkesin uygun fiyat anlayışı değişiyor🙂

Lils

Mystic 8 ay yavru mamasını kullandım ve memnun kaldım.

Palyaco

Mystic tavuklu mamasi