Kedimin Temizliği

Glman

Kedim patilerini ısırarak temizliyor ve patileri çok kuru kremlerini uyurken sürüyorum ama asıl soru ısırarak temizlik doğru mu

13 CEVAP

dollfacepersian

Bu kremler cilt için olsa bile insanlar için yapılmış kremler,petler için yapılan kremleri kullanmanız çok daha iyi olur bence Kremler belki kaşındırıyor ve onu rahatsız ettikleri için dişleriyle bu durumu gidermeye çalışıyor olabilir. Pati kuruluğu için petlerimiz için üretilen Naturalis Adrayms Perfect Balm'ı kullanmanızı tavsiye ederim. Ürün kediler için kullanılabiliyor. Bizzat kendim sorarak öğrendim. Şu ürün http://www.naturalisadramys.com/index.php?route=product/product&path=60_67&product_id=164

dollfacepersian

Miasugok
Kremi daha almadım,önce bilgi almak istedim. Bunu söylediğiniz çok iyi oldu,ben sormayı unutmuşum. Şimdi sorayım. Cevap gelince buraya yazarım:)
Bu arada sitede bir tane daha pati kremi var. Kantaronlu pati kremi,lütfen onu almayın. Kediler kendilerini sürekli yaladığı için bazı kedilerde alerjiye sebebiyet vermiş. Sadece Perfect Balm'ı tercih edin

Glman

Bepanten ve terramycın diye iki krem

yasement

Isirma degil de kuruluk hakkinda deneyimim var, sert kuru degildi ama soyuluyordu derisi, kumdan diye dusunup kumu degistirdim simdi daha az ama yine soyulmalar oluyor hafif. Yenilebilir hindistan cevizi yagi surdum dun patilerine. Birkac gun ust uste surecegim iyi gelirse yazarim tekrar.

Paw_Paw

Pati kremi almalısınız ayrıca kopek_severe katılıyorum üslubunuz çok yanlış;
Iyice araştır sonra öğren ne demek arkadaşım? Saygı sınırını asmayın

miasugok

Sizden haber bekliyorum öyleyse aslında trexie diye bir markanınkini bulmuştum ama pek güven vermedi almadım sizin gönderdiğiniz link baya içime sindi bir de uzun süre gider gibi duruyor wax şeklinde olduğu için

miasugok

Sorunuza soruyla karşılık vereceğim ama hangi kremi kullanıyorsunuz sanırım benim kedim için de lazım

Kopek_sever

Terramycn göz kremidir? Bunun farkında mısınız? :OO diğer krem de yara kremi siz neden bunları sürüyorsunuz

miasugok

Çok anlamam hatta hiç anlamam kedimi yeni sahiplendim ve ilk kedim ama ben olsam patilerini yaladığı için o kremleri tercih etmezdim

Glman

Köpek sever iyice araştır ve öyle eleştiri yapsan keşke o kremin hem göz hemde deri için olanı var ve bunlar zaten araştırarak ve sorarak aldığım kremler ve kremleri yaşamıyor arkadaşlar patilerini temizleme şeklini soruyorum bir hastalık belirtisi mi acaba diye

KedimVar

Pati altına mı yapıyor yoksa tüylü kısmına mı? Tüylerini ısırarak temizleme sebepleri tüylerindeki düğümleri açmak. Onu benimkiler de yapıyor. Bir de Hindistan cevizi yağı da sürebilirsiniz patilerine.

SelinTuksal

benimkiler de öyle yapıyor gayet normal bir durum

miasugok

Dollfacepersian kremin linki için çok teşekkür ederiz peki ne sıklıkla uyguluyorsunuz bu kremi?