Sokak Kedilerine Yaş Mama Verilir Mi Yerler Mi

Merve3400

Sokak kedileri yaş mama yermi yaş mama aldım da

11 CEVAP

NorthNight

Sokaktaki kediler taşı verseniz yiyecek durumda oldukları için yaş mama onlara altın değerinde gelir severek yiyeceklerdir.

sconnie

dibini ekmekle sıyırır daha var mı derler

Renklipati

Hemde nasıl yiyorlar kuru mamadan daha fazla seviyorlar..ciğer tavuk göğsü bunları da çok seviyorlar imanınız varsa arada ciğer en azından verin bereketli de oluyor

Aysenuraslan2

Tabii yerler. Ben kuru mamayla karıştırıp veriyorum yavrucuklara. Bu kış günleri çok daha iyi olur yaş mama enerji açısından 🙂

Gimlihanim

Yemezler mi hiç? Hem de nasıl yerler. Aynı anda hem yaş mama hem kuru mama koyarım sokağa. İlk önce yaş mama biter.

Mia2021

Ben veriyorum Kedime mama söylediğim de onlara da alıyorum yaş mamayı kaba koyuyorum yanına da kuru mama ekliyorum çöpün kenarına bırakıyorum. Yiyorlar Van'da yaşıyorum tam burayı bilmiyorum yeni taşındık o yüzden çöp kenarlarında kedi görüyorum bide dairemizin önünde bı amca bakıyor bazen kedilere ona veriyorum o veriyor

Mia2021

Hatta sipariş verdiğiniz zaman burdan uygun fiyatlı mamalardan da alın yada mamanın yanındaki bedava verilen mamalarida verebilirsiniz .

Hilalkoca

Tabii ki yerler ama açıkçası tavsiyem mama verirken ıslatılmış ekmekle karıştırmanız yönünde çünkü maalesef sokaktaki kedilerimiz mamaya alışınca başka bir şey yemek istemiyorlar. Etrafta da sizin gibi duyarlı mama alacak insanlar olmayınca aç kalma durumları olabiliyor.

BurcuKaya0

Tabii ki yerler. Hem de onlara mama vererek onlara çok güzel bir iyilik yapmış olursunuz. Ben büyük konserve mamalardan almıyorum ama onlar daha uyguna geliyor. Onlardan alıp verebilirsiniz.

Neden verilmesin yerler tabi

Ozzey

valla yasi verdikten sonra kuruya tekrar alistirmak zor oluyor. :)) ben de mama alirken yaninda gelen islaklari veriyorum evdeki kendi mamasindan baska bir yogurt seviyor bir de ton baligi o da bir parca oyle cok da yemez bunun disanda baska hicbir sey yemiyor. sokaktakiler de hayvanda agiz icinde sorunlari ( dis degisimi donemi agiz ici yaralar vs. ) yoksa yiyorlar.