İzmir Veterinerinizi Önerir Misiniz (Kısırlaştırma)

e234567

erkek kedimi ay sonuna kadar kısırlaştıracağım izmirde olup hekiminden emin olan varsa veterinerlerinin adını paylaşabilir mi herhandi bir aksilik çıkmasın istiyorum

6 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,

Kedimi ilk zamanlar Bayraklı'daki Mascote Veteriner Kliniği'nde kısırlaştırma istemiştim. Ancak gaz anestezinin yalnızca Çiğli'deki Özel İzmir Hayvan Hastanesi'nde bulunduğu söylenince orada kısırlaştırdım. Veteriner hekimimiz Aykut Çokoğullu idi. Tavsiye edebilirim burayı. Gaz anestezi düşünüyorsanız İzmir'de bu hastane dışında başka bir seçenek yok ne yazık ki.
Şimdiden çok çok geçmiş olsun. 🙏

Ben iki erkek kedimi de Mascote Veteriner Kliniği’nde kısırlaştırdım. İkisi de dikişsiz ve uyandırmalı anesteziyle kısırlaştı. Sabah 11de operasyon için bırakıp 3 gibi tamamen uyanmış bir şekilde teslim aldım klinikten. Eve geldiğimizde bir saat kadar uyuyup sonra hiç operasyon geçirmemişçesine koşturup oynamışlardı.
İlk kedim Simba’yı sahiplendiğim günden beri Mascote’a gidiyoruz ve iki yavrumu da gözüm kapalı emanet edebileceğim tek klinik burası diyebilirim.

Elfs361

Rönesans veteriner ya da yücelen hayvan hastanesi...

Cubik

Kısırlaştırmakla çok iyi yapıyorsunuz 😊 maalesef izmirde olmadığım için bişey diyemeyeceğim

izmirle

Patimate veteriner kliniği

e234567

bambi iğnesiz olsa olur mu?