Kedim İcin Sparisime Neler Eklemeliyim?

Mia2021

Pazartesi günü 4 aylık Kedim Mia için sipariş vericem Advance Yavru kedi maması + kedi ödülü + malt + yaş mama ve sokak hayvanları içinde biraz mama ekledim sepete sizce daha eklemem gereken önemli birşey varmı ? Kedimin hoşuna gidebilecek önerileriniz neler?

5 CEVAP

Oqrenerde06

Oyuncak multivitamin meonun uzun paketler de ödülleri var ondan alabilirsiniz çok mutlu olur .

Aliye87

Merhabalar,
Tüm temel gereksinimlerini temin etmişsiniz maşallah. Benim de aklıma gelen, Miamor kedi çorbaları... Çok temiz bir içeriği var ve kedinizin su tüketimine de çok müspet katkı sağlar.

Güle güle tüketsin, afiyet olsun🐾

Palyaco

Gimcat catnip multivitamin ödül bisküvisi ve meo sıvı puding en sevdikleri

Gimlihanim

Dr animal ya da crystalin eklemenizi tavsiye ederim diş değişim dönemine girmek üzeredir ya da girmiştir kediniz. Her gün 1-2 kez dişlerine sıkarsanız onu rahatlatır. Zaten göz, kulak ve ağız bakımı için de kullanıldığı için kedisi olan her evde olmalı diye düşünüyorum.

Bir de 5-6. Ay gibi malt a başlarsınız diye tahmin ediyorum. Yılbaşı sonrası fiyatlarım çok artacağı düşünülüyor. Belki şimdiden alır kenara koyarsınız. Son tüketim tarihine mutlaka dikkat edin ama.

Bir de diş değişim dönemi için ısırabileceği oyuncaklar alabilirsiniz. Dişleri çok kaşınacak bu dönemde. Ellerinizi ısırmak isteyebilir.

Aklıma bunlar geldi. Tüyü kadar ömrü olsun yavrunuzun 🙏🏻😊

Mia2021

Bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar 🥰❣️