Köpek Ve Gine Domuzu

Cotontzu_Siri

Anlaşabilirler mi? Gine domuzlarından hangi cins daha iyi anlaşır? Arkadaş olsun derken, köpeğimi daha çok strese sokar mıyım?

6 CEVAP

SelinTuksal

vaay, ezgi? nerden çıktı bu gine domuzu sevdası? :D

Cotontzu_Siri

kızım yalnız kalmasın diye :)

dollfacepersian

İnstagram'da muhabbet kuşları ve hamster lar arasında sakin sakin oturup video çektiren golden retrieverları olan bir üye var. İstersen adını bulup sana mesaj atabilirim. Belki yardımcı olabilir sana

Lunasibirya

Rozet :)) coco rozet cinsi ayrıca bakımı daha kolay kedi ve köpeklerlede çok iyi anlaşıyor

Lunasibirya

Hayır stres olmaz çok iyi anlaşacaklardır eminim

Paw_Paw

Siri oynayacağım diye zarar verebilir belki )