Lütfen Bana Yardım Edin

Attığım link umarım açılır köpek mamasına çok ihtiyacımız var. Yaylanın girişinde belediyenin bıraktığı köpekler var haftanın 3 günü de kemik bırakıyorlar ancak büyük kangallar falan küçükleri boğuyor onlarda aşağılara evlere doğru geliyor. Bizim 6 köpek 3 kedimiz var diğerlerine içim parçalanıyor rica edip kemik aldık ama 1 poşet 15-20 köpeğe 2 gün anca yetti. Mama desteği verebilirseniz çok sevinirim isteyen benimle besleme de yapabilir Bolu'da. Facebook'ta paylaştığım gönderinin linkini bırakıyorum çok az destek geldi çok üzgünüm :( videoları izleyin lutfenn

https://www.facebook.com/groups/2168077369890922/permalink/4981141645251133/

5 CEVAP

Şu an yapamam ama inşallah 15 gün sonra 15 kg mama gönderebilirim

twitter hesabınız varsa ordan da paylaşım yapıp link atar mısınız. Paylaşayım @fipwarriorrifki hesabımızda

@Ebrugurkaracayir of çok teşekkür ederim hiç destek gelmiyor Instagram'da paylaşınca diğer videoları da gönderirim internet çok çekmiyor yaylada paylasamadim çok çok teşekkür ederim

Twetter hesabım yok ama açarım

Aktif :(