Kedi Ev Yaşantısı

Rosa99

Bir çok kedi sahibi var sizde benim yaşadıklarımı yaşamışsınızdır diye danışmak istiyorum, 1 yıldır sokaktan sahiplendiğimiz kedimize bakıyoruz onu çok seviyoruz ve ilgiliyiz fakat son 3 aydır yaşam tarzımız ailemizin büyüklerinden birini kaybettikten sonra değişti evimiz çok kalabalıklaştı ve haftaiçi çalıştığımızdan dolayı evde yalnız kalmaya başladı misafir ettiğimiz babannemiz var ona dikkat etmiyor sürekli endişeliyiz ve Balım (yavrumuz) stres altında, gelen misafir kalabalığından korkuyor ve tuvaletine gitmiyor, ürkek bir kedimiz var sakinliği seviyor ama bu koşulları sağlayamadığımız için vicdanımız rahat değil onun mutsuzluğunu görünce acı cekiyoruz, hem mutsuz hemde strese bağlı hareketleri var veteriner ile bu durumu görüştük
İnce eleyip sık dokuyarak güzel bir aileye sahiplendirmek istiyoruz düşünceniz nedir öylesine bir karar değil bu yüzden farklı insanların fikirlerine ihtiyacım var

2 CEVAP

Mia2021

Birşey diyemiyorum ayrilabiliyorsaniz sahiplendirin . Ben daha önce 4 kedi besledim evde tekir cinsiydi ve babannem bizimle yaşıyordu kediden tiskindigini bu evde durmazmis filan babama söylüyordu kedileri aticakmişim sokaga bende babannemi kızının yanına gönderdim gün içinde kedişlerim evdeydi ben okuldaydim annemler işte mama su koyup gelince ilgileniyordum bilmiyorum mutsuz ise kediniz sahiplendirin . Yavrularımızı lütfen aldıktan sonra sahiplendirmeyi düşünmeyin size alışıyor ve verdiğiniz kişi ona nasıl davranicak hepsini düşünün .

Misafirler sürekli mi gelecek onu anlamadım. Size gelen bir kişiden bile stres olan kediyi başka bir yere sahiplendirdiğinizde yaşayacağı stresi düşünün