Kedimin Yatış Şekline Bakın ?

Mia2021

Ya bu çocuk neden böyle yatıyor bı doğru yattığını görmedim 😅😅

19 CEVAP

mrvcbcgl

Aynısının sarisi var bende gozlere bak masAllah

reinefee17

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun çok güzel❤️
İlk yatış şekli hariç hepsini gördüm kendi kedimde sürekli değişiyor yatış şekilleri hepsi çok şirin ya

Mia2021

Amin evet Rabbim hepimizin yavrularına sağlık ve ömür nasip eylesin❣️Bazen çekmediğim bir sürü yatış şekli var onu görünce direk mincirdigim için bazılarını çekemedim😅

Gimlihanim

Maşallah çok güzelmiş 😍
İlk iki yatış şeklini Gimli de hiç görmedim. Ama özellikle ilk resim beni benden aldı. O ne rahatlıktır yahu? 😍😂😂😂

Mia2021

Gerçekten öyle görünce korkmuştum baktım uyuyor dedim sen nasıl birseysin sonra uyandırdım diye kızdı bana 😁

mrvcbcgl

Scottish benimkide yatiyor boyle 🤭 bazen kolumda uyuyor bazen otururark uyuyor cok tatlilar😍😍😍

simbakedi

benimki de yazin ozellikle ilki gibi yatiyor asiri komik oluyor hahahsjfnshd telefonum zaten onun fotograflariyla dolu, bir de boyle yatinca daha da keyifli oluyor sonradan bakmasi :D

Mia2021

Ahahah 😁 ne uyuması bayılmışım der gibi yatıyor beni bir kahkaha bastırıyor uyanıyor bana kızıyor ne bozdun rahatimi der gibi😁 saldırıyor ben kaçıyorum o beni kovalıyor öyle oyun oynuyoruz işte 😅 çok güzeller ya gerçekten her eve lazım

mrvcbcgl

🤭🤭kucaga alisti desem kucaktan inmiyor bebek gibi😁

mrvcbcgl

😂 aynen bebek zaten bakimi.bebek gibi ozenli

Cubik

Ya yerim o ne tatlılııııkkk 😍 yanlız 1. Foto mükemmel W7KQPSKDJWPDJSOSKSIJD ss alabilir miyim 😅

edadnmzr

Hahahah benimki de böyle hatta buraya attığım bir fotoğraf sizin kedinizin ilk fotoğrafına benziyor 😂delirmiş bunlar 🥰🐾

Mia2021

Ya bazen korkutuyor beni😅 dizime kafasını koyup uyuyor ya Gerçekten ben şok oluyorum 😅 bide melul melul bakiyor horluyor bazen uyurken😅 babannem gibi uyurken ih ih diye sesler çıkariyor bazen 😅

Warriorsans

Hiçbiri normal değil bunların şans arka bacaklarına sarılarak sırt üstü yatıyor mdösöxö

BurcuKaya0

Şekilden şekile giriyorlar uyurken.🤭Maşallah çok tatlı kediniz!🙆🏻‍♀️🌸