Kedi İdrar Kokusu

Merhabalar dün veterinere giderken kedim arabanın koltuğuna tuvaletini yaptı.Tahmin edersiniz ki çok güçlü bir koku hakim şuan koltuğa sildim falan ama çıkmıyor koku.Önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır koku gidericiler işe yarar mı?öneriniz var mı?

5 CEVAP

Warriorsans

Sirke/karbonatla falan silinebilir belki biraz koltuğun üstüne karbonatı bekletirseniz kokuyu çekebilir

NorthNight

Araba döşemesinin özel olarak temizlenmesi lazım direk sıvıyı alt tabana indiriyor ve orada kalıyor kolay kolay sizin temizleme yöntemlerinizle halledemezsiniz. Kesinlikle iyi bir koltuk yıkama yaptırın. Eğer koku kalırsa ilerde oraya hep yapar ve arabanın döşemesi değişmesine kadar götürür.

Palyaco

Sirke ile karbonat karıştırıp silin

D-O

Simple solution veya trixie marka kedi cisi temizleyicileri oneririm. Kullandim memnun kaldim. Yine de bunlarla silindikten sonra koltuk yikama gerekebilir.

Sirkeli su karisimi daha sonrasi karbonat da olabilir.

Koku giderici sprey önerisi olan var mı?