Cinsi Nedir Sizce?

zeynepgurgen

Herkes farklı bir şey söylüyor.

21 CEVAP

dollfacepersian

Ankara kedisi kesinlikle değil. Çünkü onlar bembeyaz uzun tüylere sahip olurlar. Tanıdığımın safkan Ankara kedisi var ve kaynaklarda bu şekilde yazar. Hatta çoğunda uzun tüylü kedilerin atası olduğu söylenir.
Kedi ancak van kedisi olabilir ama bence değil çünkü onların yüzü ve burnu daha uzun oluyordu. Kedinin yüzü yuvarlak ve kısa sayılabilecek bir burnu var. Bence British shorthair melezi (safkan gibi gelmedi bana)

KedimVar

Evet Scottish straight de olabilir. Çünkü dik kulaklı oluşunu saymazsak yüzü aynı bir Scottish fold.

Anonymus827062

Scotish straight. Ankara olma ihtimali sıfır. Van kedisi için ise kulakları sivri olmaz kulak uçları daha yuvarlaktir ve yana doğru açılım yapmaz. Kulak yapısı olarak ve yüz hatları british i gösteriyor. Muhtemelen ebeveynlerinden birisi biritsh diğeri scotish tır yüksek ihtimal. Bu güzel kedicikte scotish straight

zeynepgurgen

Benim kedim Van kedisi. Fotoğraftakini soruyorum.

zeynepgurgen

Estağfurullah ne kusuru :)

martha

Belki de sizinki british değildi

MertcanT

Aynen aldığım kedinin cinsini bilmeden alıyorum ben.

KedimVar

Bana british shorthair gibi geldi. :) Herkes başka şey söylüyor derken ne diyorlar?

zeynepgurgen

British, American deniyor genelde. Hatta abartıp Ankara olduğunu söyleyen bile oldu. :)

akitalove

Van kedisi.

akitalove

Benziyolar onun icin dedim.kusura.bakma

akitalove

British :)

yasement

British shorthair

MertcanT

Ben ağız yapısını british shorthair a brnzetmedim çünkü benim önceki kedi beyaz british shorthair dı

CARESIZLER

Has türk oğlu :) Ankara tabikide.