Kedim Garip Nefes Alıyor

vodootrela

Merhabalar kedim nefes alırken kafasını sallıyor kafası öne gidiyor yani. Veteriner ne olduğunu anlamadı. Ne sorunu olabilir?

4 CEVAP

Palyaco

Kullandınız kum tozlumu burun tikanikliginda yapar boyunnu sallıyor one egiyorsa burun tikanligi işaretidir

Dkd

Farklı bir veteriner hekime gösterseniz iyi olur sanırım. Belki başka bir hekim sebebini bulabilir.

vodootrela

Kedim bir aydır veterinerdeydi merdivenlerden düştü ameliyat oldu bir hafta önce de eve aldık sanırım birkaç gündür bu şekilde. Hasar almış olabilir mi diyeceğim ama öyle olsa vet çoktan görürdü. Uzun zamandır da aynı kumu kullanıyoruz hiç böyle bir şey olmamıştı.

D-O

Bu tarz bi sey yasamadigim icin fikrim yok ama bir rahatsizligi varsa en iyisi veteriner hekiminize danışmak olur. İçiniz de rahat eder. Geçmiş olsun