İki Farklı Kuru Mama Karışık Verilir Mi

bobby34

kedime iki farklı kuru mama alıp karıştırıp versem acaba bir sıkıntı yaratır mı daha önce öyle yapmadım çünkü

5 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Ben de şu an N&D'nin iki çeşidini karıştırıyorum. Bir sorun yaşamadık. Farklı besinleri almış oluyor böylece. Eğer kedinizin hassas bir sindirim sistemi ya da özel bir rahatsızlığı yoksa uygulayanilirsiniz.

Gofrettiin

hills kıtten kullanıyoruz, haftanın sadece 2 günü proplan kitten da karıstıyorum mamaya, hem kedime değişiklik oluyor hem severek yiyor. bir sorun yaşamadık biz.

dilara11

ben de bunu dusunuyordum sorun olur mu diye aslinda biraz denedim brit premium somonlu ve hills ton balikli verdim uzun tuttum hillse gecis suresini ama bi sure sonra kedim sadece hillsi icinden secip yemeye basladi sanirim oyle yapinca hangisini seviyolarsa onu yemeye yoneliyolar biz de hillsten devam ediyoruz ama karisik verirken bir sorun olmadi ustelik kedim yeni kisirlasmisti

theyusra

verilir sorun olmaz.

Gimlihanim

Kedinizin hassas bir sindirim sistemi yoksa verilebilir. Biz de kullanmıştık bir süre o şekilde. Bir sorun olmadı.