7 Aylık Kısır Erkek Kediye Hangi Mama Verilmeli?

Osscar

Merhaba 7 aylık kısırlaştırılan erkek kedi kısır mama mı kullanmalı yoksa büyüme süreci 1 yaşına kadar devam ettiği için yavru mamaya bir süre daha mı devam edilmeli?

7 CEVAP

edadnmzr

Kısır mama kullanmalı

edadnmzr

Ama elinizde yavru mama varsa o bittikten sonra kısır mamaya geçebilirsiniz

edadnmzr

Hayır gelişimine sıkıntı yaratmaz. Kısır mamanın kedinin organlarını korumak için bazı değerleri düşük olur magnezyum gibi. Bir de kilo almaya daha meyilli olur kısırlaştırılınca. Kilosunu korumak için kısır mama yemeli. Normal mamanın içeriği artıl kedinize uymayacak. Benim kedim de 8 aylıkken kısırlaştırıldı hemen kısır mamaya geçtik hiçbir problem olmadı :)

Lils

Kısır mama. Erkek kedilerde idrar yolu hastalıkları sık görülür. O yüzden kısır mama yemeli

Osscar

Kısır mama kullanımı gelişimine ters bir etki yaratmaz değil mi?

Osscar

Daha küçük olduğu için büyümesi durdu gibi geldi bana. Kısırlaştıralı bir ay oldu. Ama büyümedi gibi :)

Palyaco

Elinizdeki mama ile kisirmamasini karıştırın kisir mamada exclusion uriner ve bağışıklık kuvvetlendirici ve mide rahatlatıcı mamada tavsiyem olsun