Kedi Yoğun Bakım Ücreti?

Pofupof

Sokakta baktığım çok yaşlı bir kedim var. Kış zor geçiyor malum, hasta oldu. Yemiyor içmiyor, kıpırdamadan yatıyordu.
Kliniğe götürdüm, vücut sıcaklığı düşmüş, susuz kalmış. 3 gündür orada yoğun bakımda. Serum veriliyor, kan tahlili yapıldı. Çok yüksek bir ücret çıkacağına eminim.
Günlük yoğun bakım ücreti hakkında bilgisi olan var mı? İstanbul'dayım.

5 CEVAP

Palyaco

3 günlük yaklaşık 500 tl yi bulur geçmiş olsun kedicige sizin gibi birine raslamasi iyi olmuş keseriz bereket versin allah

Palyaco

Kesenize

Pofupof

Bilgisi olan yok mu?

Pofupof

Bilgisi olan yok mu?

Pofupof

Daha bugün 3 gün. Belli ki bir süre daha orada kalacak. İyi olsun yeter ki..
Çok zorlanıyorum artık yetişmekte ama bırakamıyorum da işte. Aynı klinikte durumu belirsiz bir de yavrum var, bakalım artık hepimizin hakkında hayırlısı.
Çok teşekkür ederim