Mystic Gourmet İçerik. Kullananlar Varmı?

Kediciik21

Mystic gourmet yetişkin kedi maması kullanan varmı? İçeriği ve analiz raporu aşağıda.

5 CEVAP

Robik

Balık oranı güzel ve gerçek et içermesi ayrı güzel taurin fena değil protein ve yağ oranı da gayet ideal kış ayları için bence alınabilir daha önce denemedim:)

Palyaco

Mystic uygun fiyatlı guzel bir mama sadece eski mamasiyla geçişi 10 güne yayın

ozerumeysa

Benim kedilerim bu mamayı yemek istemiyor nedense hem fiyat hem de içerik olarak çok içime sinmisti. Bir buçuk kilo almıştım her gün tavuk suyuyla karıştırıp zorla yedirdim resmen.

Kediciik21

Evet içeriğini bende beğendim şimdi 7 kg hills mama sipariş vermiştim bitince bunu almayı düşünüyorum

beyzathemoc1

Ben beğeniyorum daha önce kullandım iyiydi üst segment kullanıyodum uzun zamandır (nd instinct bozita proplan hills vs) qma çok zam gelince bu mamaya geri döndüm bi süreliğine severlerse ve iyi gelirse kullanılabilir