Mantar Tedavisi

busry

Ecosin kullanip faydasini goren oldu mu? Kedisi mantar geciren varsa nasil atlattiniz

4 CEVAP

Palyaco

Oncelikle iç iğnesi yapıldığı yapıldıysa kedinizin mantar bölgesini sirke ile silin ve kurumasını bekleyin ardından baticon sürüp bekleyin kurusun ardından trivazol sürün bu işlemi haftada iki sefer uygulayın 4 hafta sonra farkı görün ecosin bu ürünü çok kullanıp memnun olan ve atlatan kedi girmedim

YaDu

Ecosin vs hikaye.. hiçbir işe yaramıyor. Ecosin de denedim. Travazol da denedim.... sadece sirke işe yarıyor

nemos_world

Benim kedime ilaçlar yaramadı cleapet diye bir marka var onun spreyini öneririm 2 kez mantar gecirdik ikisinde de onunla atlattık

isilismail

biz balıklı mama kulladık, mantarlı bölgeyi ketoral şampuanla yıkadık ve zeytinyağı sürdük 2 farklı kedimdede aynısını uyguladık farklı zamanlarda kısa süre içerisinde atlattık ecosin yada mantar aşısı vs yaptırmadık,