Yaş Mama Önerisi

Tekrardan soruyorum internetten istediğim yaş mama gelene kadar 5m migrosa geldim sheba purina ve best pet markaları var ne düşünüyorsunuz ha bir de mırmır ve boonie de var

13 CEVAP

Aliye87

Merhabalar:)

Bu market markalarının hiçbirini almanızı tavsiye etmem. Kediniz de yeni yeni iyileşiyor. Daha kaliteli yaş mamalar tedarik edebilirseniz, kedinizin sağlığı için de daha iyi olacaktır.

A mazon prime'dan N&D yaş mamalar sipariş verebilirseniz çok uyguna geliyor (şu sıralar tanesi 10 tl civarı/80 gr.). Birçok kedi de sever bu markanın yaş mamalarını.

İnternetten yas mamalarınız gelene kadar başka bir yaş mama almayın. Onlar gelene kadar yerlerine evde yaptığınız tuzsuz, yağsız ve baharatsız tavuk, ciğer vb. haşlamalar yedirebilirsiniz.🐾🙏

Herkese çok teşekkür ederim dikkate aldım ve marketten almadım evde ciğer haşlayacağım

Size güveniyorum tabii öyle yapacağım

UmmSukufe

Merhaba, bizim veteriner de gourmet önermişti ama içeriğine bakınca hiç iyi olmadığını anladım ve ben de birkaç yerden araştırmalarım sonucu şu markaları buldum:

1- Schesir
2- Animonda Kitten Baby Pate
3- Naturea (Tüm çeşitleri)
4-Nutri Feline (Tüm Çeşitleri)
5- Gimcat
**Ayrıca N&D içeriğine bakmadım ama marka olarak güven veriyor yine origins acana'nın var mıdır bilmiyorum ama bunlar çok iyi kuru mama üreticileri.

Ben o an indirime göre bunlardan tercih ediyorum fakat acil olursa önermesem dahi ben de marketten alıyorum hepsini tek bir yiyişinde vermiyorum. Me-o en son getir uygulaması üzerinden aldığım yaş mamaydı. İçeriği diğer market mamalarına nazaran daha iyi duruyordu. Onu satın almıştım ben.

Gimlihanim

En alınabilir Mırmır. Tek seferlik vereceğiniz için sorun olmaz. Ama sürekli hale getirmemenizi tavsiye ederim.

Palyaco

Gimcat ve felicia fleto tavsiyem market mamaları tavsiyecetmem içlerinde şeker var

beyzathemoc1

Eğer ev yapımı seviyosa bence evde yapın ciğer tavuk balık vs alıp

UmmSukufe

Biz de ciğer haşladık. Biri hiç yemedi, diğeri bir iki kez aldı kaçtı gitti, diğeriyse tabağını bitirdi :) hepsinin ağız tadı farklı. Deneye deneye görürsünüz siz de. Evde yapmak en mantıklısı ve güzeli bence de.

BurcuKaya0

GimCat, Hill’s ,Proplan, Royal Canin, ND gibi markaları mama alacağınız zaman tercih edebilirsiniz.

Warriorsans

Evde ciğer başlamanız çok daha iyi olmuş afiyet olsun pisiciğe

Gimcat veya felix

Teşekkür ederim cevap veren herkese

Gimcat veya felix