Aynı Yeri Koklama

ozknyn

Kedimin cinsi İran ve 7 yaşında girdi. Beş yıldır benimle beraber ve son zamanlarda hiç yapmadığı bir şeyi yapmaya başladı. Sürekli koltukta aynı bölgeyi kokluyor, başında bekliyor ve bazen yalıyor. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

izmirle

Uzaklaştırıcı spreyler alıp bölgeye uygulayabilirsiniz

teddybal

Sirke-karbonat-su karışımı ile silin belki idrar ya da ilgisini çekecek başka bir şey değmiştir oraya, temizlik maddesi de değmiş olabilir benimkiler sabun kokusuna bile kendilerinden geçiyorlar.

Palyaco

Kokladigi bölgeyi karbonatlı temizleyin

ozknyn

hepinize teşekkür ederim