Kedilerde Malt Kullanımı Ne Zaman Başlamalı

Mia2021

4 buçuk aylık olduk malt almalimiyim sepete ekledim yarın sabah siparişi vericem vermeden önce sorayım dedim ?

5 CEVAP

Palyaco

Tam başlama zamanı 4 aylıkken başlanmalı 2 günde bir 3 cm verilmeli ve 30 gün sonra 10 gün ara verin

Kitten paste gimcat kullanabilirsiniz, malt özelliğide var hem hemde kalsiyum gibi büyüme destekleyici takviyelerde var içinde. 6 ay gibi bebeklik tüyleri dökülmeye başlıyor o zaman başlanabilir malta yalanırken yuttuğu tüyleri rahat sindirsin diye, sevgiler 💚

beyzathemoc1

6 aylık civarında kedinizin bakım rutinine (diş temizliği tarama malt verme) başlayabilirsiniz

Mia2021

O zaman sipariş edeyim teşekkür ederim 😊

Mia2021

Çok teşekkür ederim 🥰🥰