Kedisi Doğum Yapanlar İmdat

SelinTuksal

Az önce kedi doğumu izledim ve çok gerildim. özellikle ters gelen bebeklerde. Kedisi doğum yapmış arkadaşlar: doğum öncesi, doğum esnası ve sonrasında ne yapılmalı? dışardan müdahale hangi durumlarda yapılmalı? bebek ters gelirse ne yapılmalı? doğum sırasında yardım için yanımda bulundurmam gerekenler neler? bir eksiğim var mı sorularımda? Lütfen yardım edin

18 CEVAP

SelinTuksal

arkadaşlar çok rahatlaım çok sağolun :))) ama ipi ne yapmam gerektiğini anlamadım. bir de burnundaki sıvıyı almak için kulak pamuğu zaten fazla büyük yine de alır değil mi?

SelinTuksal

anneye iyi gelecek ekstra bir şey var mı peki bundan başka? kedi süt tozu kullanıyorum, bol enerji verici yiyecekler veriyorum, vitaminlerini aksatmıyorum. hindistan cevizi yağını da alacağım ama bunu emzirirken de kullanmalımıyım? başka ne almam gerekiyor?

SelinTuksal

ben bir sepet hazırladım onlara, ama yeterli mi emin değilim