Kedime Yanlışlıkla Vurdum Kendimi Nasıl Affettirebilirim?

Kedim eve geleli 1 ay oldu.Burdan sahiplendim ama beni pek sevmiyor henüz.Alışamadı.Herneyse kedimle boğuşuyorduk.Sonra ben yatağa uzanmaya karar verdim.Ama pisiciğim benle boğuşmaya çalışıyordu hala.Ayağıma atlayacaktı.Bu sırada bende bir ayağımı yatağa koymuş öbürünü atmak üzereydim.Tam ayağım havadayken Luna ayağıma atladı ısırmak için ve burnuna yanlışlıkla tekme attım.Gırlayıp koştu.Aşirı sert olmasa bile galiba sert geldi biraz.1 saattir bana yaklaşmiyor.Çok üzgünüm.Kendimi nasıl affettirebilirim?

10 CEVAP

akitalove

Hayvanlar bizleri koşulsuz severler. Ne yaparlarsa yapsin bu vicdansizlar ( sizden bahsetmiyorum.) Ki haberlerde goruyoruz. Birisi bilerek köpegin uzerinden arabayla gecer ve kacar , iple traktorün arkasina bağlanırlar , güzel insanların kafede barındırdığı köpeğe tekme tokat dalarlar amaa affetmeleri sadecee belki 1 hafta belki 5 gün sürer biz insanlar o kadar nankörüz ki hiçbirinin değerini bilemiyoruz hayvanlar en kötü insani bile affedebiliyoken sizin gibi iyi insani neden affetmesin kediniz ki :)

SelinTuksal

ödül mama onun tehtid değil olumlu bir şey olduğunu kavramasını hızlandıracaktır. ödül mama gerekiyor yani.

miasugok

Biz de bugün iğne olduk o yüzden küsüz :( merakla bekliyorum verilecek cevapları. Ödül maması verdim yedi bi güzel yine gitti:(

Lunasibirya

AA benimde köpeğimin ismi Luna:)) ödül maması ver sonra kucağına alıp kulağını kaşı masaj yap

Minnak53

Onun gelmesini beklemeyin Siz gidin yanına defalarca özürdileyip sevin ;( en sevdiği ödül mamasını da verin. Geçmiş olsun

akitalove

Eninde sonunda gelip size sevgi dolu gozlerle bakicak sadece sabirla bekleyin :)

tyguler

Bize de oluyor bazen. Bana bir bakış atıyor o zaman 'sen kimsin de bana vurursun' der gibi. Hemen ödül maması veriyorum sarılıyorum masaj yapıyorum maması az kaldıysa ağzına kadar dolduruyorum suyunu yeniliyorum sevdiği maltı falan veriyorum barışıyoruz.
Mamayı da barışınca çaktırmadan geri azaltıyorum obez olmasın diye. :))

Merak etme ödül mamasına gerek Yok ;) kendi gelir

esen_eda_52

Bende aynısını yaşadım 1-2 saat yaklaşmadı sonra iple oynadık ve yavaş yavaş yaklaştı en sonunda yine beraber uyuya kaldık

bugrislk

benim kardeşim sinirden kedime yumruk attı daha cocuktu gerekeni yaptım sizce güveni sarsılmışmıdır ödül maması versem bir şey yaparmı