Bahçenin İçine Kapatılmış Köpek!:((

Lunasibirya

Arkadaşlar bisiklet sürüyordum biranda bahçeye kapatılmış köpeğe rastladım çok zayıftı Ve kocamandı safkan bir Akbaş cinsiymiş sahibi yurtdışına gitmiş bu köpeğide buraya kilitlemiş adam 1 yıldır gelmiyormuş şuan foto yok Yen'i soru açıp koyarım ;) kapısı kilitli köpek insanlardan korkuyor kilitler ve kapılar paslanmış kimsede kurtarmayA çalışmamış anlaşılan kırmaya çalıştım köpek biranda havladı büyük bir köpek ne yapabilirim

17 CEVAP

Lunasibirya

Ben vermeye başlıcam artık komşulardan hayvansever bir kadın veriyormuş artık birşekilde kurtarmaya çalışıcaz yazık günah Ve çok değerli bir cins :( saygısızlık bu hayvana yapılan!

Lunasibirya

Komşulardan biri almak Ve bakmak istemiş aynen adama şöyle demişler : biz alalım bari köpeği hem gezdiririz hemde mamasını suyunu veririz yazık köpeğe.
Adam: hayır olmaz ben buraya bağlıcam kimse dokunmasın köpeğe aç kalmaz merak etmeyin!
Deyip bağırıp çağırıp gitmiş adamada kimse ulaşamamış anahtar ondaymış şimdi demirlerin üstünden atlasam girsem köpeğin huyunu suyunu bilmiyorum kocaman danua gibi köpek bir atlasa üstüme ne olur bilmem