Bahçenin İçine Kapatılmış Köpek!:((

Lunasibirya

Arkadaşlar bisiklet sürüyordum biranda bahçeye kapatılmış köpeğe rastladım çok zayıftı Ve kocamandı safkan bir Akbaş cinsiymiş sahibi yurtdışına gitmiş bu köpeğide buraya kilitlemiş adam 1 yıldır gelmiyormuş şuan foto yok Yen'i soru açıp koyarım ;) kapısı kilitli köpek insanlardan korkuyor kilitler ve kapılar paslanmış kimsede kurtarmayA çalışmamış anlaşılan kırmaya çalıştım köpek biranda havladı büyük bir köpek ne yapabilirim

17 CEVAP

akitalove

Bi süre mama ve su ver ona onu kurtarmak icin haytapdan birilerini cagirabilirsin kurtarsinlar onu ordan yazik gunah yaa

Minnak53

Beyinsiz sahibi yurtdışına gitmiş kimse yok 1 yıldır köpek zincire mi bağladı tövbeler olsun yıkarım o evi ! Belediyeler de gelip alabiliyor ama barınağa gider haytap bilemiyorum nasıl olur ??

KedimVar

1 yıldır ev sahibi yoksa ve bağlıysa ayrıca kimse de yemek vermiyorsa Nasıl yaşıyor bu hayvancağız? Siz verin bari.

Princess_Lady

Havlayan köpek ısırmaz,Soğuk kanlı bir şekile girebilirsin Ama yalnız kıramazsın. Adama gelirsek aynısını ona yapsak mı ne zincirle bağlayalım bahçeye yaşadın da göreyim

Lunasibirya

Kimse ne yapacağım konusunda bilgi veremezmi yazık köpek aç susuz

akitalove

Yemek ve su verme şansin yokmu peki

akitalove

Köpek çok saldırgan mi ?

akitalove

Haytap yardimci olabilir o konuda

Lunasibirya

Köpek nadir havlıyor:) yani ayağımı yere vursan yada elimi havaya kaldırsam korkup kaçıyor belliki dövmüşler babamın arkadaşını çağırdık bugün gelicek kırmaya çalışıcak inşallah kırılırda kurtulur yavrucak dua edin lütfen:))

Aslında kurtardım

akitalove

Derken ?

Ama kaçtı sonra tekrar kilitlemişler

Lunasibirya

Nasıl kaçtı ? Sahibi yokmuş anahtarda ondaymış kimsede kurtarmaya gelmemiş !

Lunasibirya

Aaa buraya @hayvankurtarma diye birisi yazmış işte o köpek kurtardık yazmış filan ama hala köpek bahçenin içinde kapalı bir şekilde duruyor:(

Lunasibirya

Hayır sadece korkuyor su koydum mama verdim çok susamış Ve acıkmış